Silivri Korsan Taksi Fiyatları

KALKIŞVARIŞFİYAT
SİLİVRİAKSARAY260
SİLİVRİAVCILAR185
SİLİVRİBAHÇEŞEHİR190
SİLİVRİBAKIRKÖY230
SİLİVRİESENLER260
SİLİVRİHALKALI220
SİLİVRİİSTANBUL HAVALİMANI340
SİLİVRİKADIKÖY340
SİLİVRİMECİDİYEKÖY280
SİLİVRİSABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI490

Korsan Taksi Hizmet Bölgelerimiz

Silivri Ucuz Korsan Taksi Fiyatları

Silivri Uygun Korsan Taksi Fiyatları

Silivri korsan taksi fiyatları anlayışı ile Silivri korsan taksi durağı olarak siz vatandaşlarımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Kesintisiz çalışan korsan taksi durağımızda uzman şoförlerimiz hizmet vermektedir. Kişisel ihtiyaçlarınıza harika şekilde uyum sağlayan boyutlarda araçlarımız mevcuttur. Silivri korsan taksi fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir.

Muhteşem Silivri sahili, Mustang Range binicilik kulübü, Klassis golf kulübü, Rumeli üniversitesi, Silivri cezaevi ve daha bir hayli Silivri’nin sık ziyaret edilen merkezlerine münasip ücretlerle, konforlu bir şekilde taşımacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine seyahat etmeniz gerekiyorsa, sorularınız için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Araç sürücülerimiz İstanbul’un farklı semtlerini ve İstanbul yoğunluğunu iyi bilen tecrübeli sürücülerdir.

İstanbul’un son zamanlarda popülaritesi artan Silivri’de bulunan Silivri korsan taksi durağında konusunda tecrübeli, dinamik ekibimizle turizm acentelerine has bir taksi hizmeti veriyoruz. Seyahat esnasında sizlere hizmet sunan şoförlerimiz, sorumluluğunun bilincinde olup sizlere imtiyazlı hizmet için elinden geleni yapmaktadırlar.

paket veya kişisel bir eşyanızı herhangi bir taksimizden almayı unutursanız, hiç merak etmeyin ve panik yapmayın çünkü sizin için güvende tutacağız ve geri alacağınızdan emin olana kadar durağımızda bulunduracağız. Güvenin bir sembolü olan taksi hizmetimizi emin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Silivri Korsan Taksi Fiyatları

Silivri korsan taksi durağından İstanbul’un farklı ilçe ve yerleşim merkezine seyahat fiyatlarımızın listesi belirlidir. Durak şoförlerimiz listemizdeki fiyat tarifesine göre işlem yaptıkları için aklınızda hiçbir kuruntu kalmaz. Gönül rahatlığı ile yolculuk ücretinin ne kadar olacağından emin bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz yere rahat ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımıza herhangi ilave bir ücret yansıtılmamaktadır. Fiyat listemize sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon numaralarımızdan bizi arayıp ucuz veya VIP araç seçeneklerimizden faydalanabilir, hızlı ve güvenli bir taksi yolculuğu yapabilirsiniz. Bizi telefon ile aradığınızda müsait olan ve en yakın taksimizi size yönlendirerek ulaşım ihtiyacınıza çözüm yolu getiriyoruz. Durağımızdan düzenli olarak hizmet almak istediğinizde, size kullanıcı numarası sağlıyoruz. Bu kullanıcı numarası sayesinde telefon ile her aradığınızda adres verip bulunduğunuz yeri tarif etmek zorunda kalmaz, taksi çağırma işlemini çok daha hızlı tamamlayabilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart