Kıraç Korsan Taksi Fiyatları

KALKIŞVARIŞFİYAT
KIRAÇAKSARAY140
KIRAÇATATÜRK HAVALİMANI110
KIRAÇAVCILAR70
KIRAÇBAHÇEŞEHİR70
KIRAÇBAKIRKÖY110
KIRAÇBEYLİKDÜZÜ40
KIRAÇİKİTELLİ115
KIRAÇİSTANBUL HAVALİMANI200
KIRAÇKADIKÖY220
KIRAÇMECİDİYEKÖY160
KIRAÇOTOGAR140
KIRAÇSABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI370

Korsan Taksi Hizmet Bölgelerimiz

Kıraç Ucuz Korsan Taksi Fiyatları

Kıraç Ucuz Korsan Taksi Fiyatları

Kıraç ucuz korsan taksi fiyatları ve Kıraç  korsan taksi fiyatları anlayışı ile Kıraç korsan taksi hizmetimizle bilgili, müşteri odaklı yolculuğunuzun tadını çıkarmanın tam zamanı. Verdiğimiz hizmeti 7 gün 24 saat dur durak bilmeden konforlu ve güvenli bir şekilde veriyor bununla da kalmayıp verdiğimiz hizmetin fiyatlarını en ekonomik şekilde tuttuğumuzun garantisini veriyoruz.

Belirlediğimiz fiyat tarifeleri ile de yolculuğunuz daha başlamadan yolculuğunuz hakkında fiyat bilgisi almanızı böylece daha mutlu ve soru işareti olmadan bir yolculuk çıkarmanızı sağlıyoruz. Her geçen gün artan müşterimizle birlikte her geçen gün de verdiğimiz hizmetin niteliğini arttırıyoruz.

Bulundurduğumuz uzman kadro ve tecrübeli şoförlerimiz siz müşterilerimize güvenli ve rahat bir yolculuk geçirmeniz için en iyi şekilde hizmet veriyorlar. Güler yüzlü ve saygılı kişilikleri ile uzmanlığından ödün vermiyorlar. Firmamız korsan araba çağırma hattı ile siz istediğiniz vakitte istediğiniz an yolculuk yapabilin diye 7 gün 24 saat korsan araba hizmeti sunuyoruz.

Hizmetimiz Kıraç ile de sınırlı kalmayıp İstanbul’ un birçok yerleşim yerlerine ve bölgelerine 7 / 24 modern arabalarımızla güzel bir yolculuk fırsatı sunuyoruz. Bu fırsattan yararlanın diye de ücretlerimizi müşterileri odaklı en iyi şekilde tutuyoruz. {Firmamızın belirtmiş olduğu ücret tarifeleri ile de 20TL’den başlayan uygun fiyatlarla yolculuk yapabilmenizi ve bu yolculuğunuzu da VIP araçlarla yapmanızı sağlıyoruz. Sabiha Gökçen Hava Alanı, Atatürk Hava Alanı, otogar, Kadıköy ve Mecidiyeköy gibi İstanbul’ un birçok yerleşim yerine ve bölgelerine bu hizmeti 7 gün 24 saat sağlıyor.

Ayrıca yapacağınız vasıta tercihi ile en konforlu ve en güvenilir yolculuğa adım atmış olursunuz. Deneyimli kadrosuyla da bu güvenilir yolculuğa daha da yaklaşmanızı sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken araç çağırma hattımız ile bizlere ulaşmak olacaktır sonrasında müşteri memnuniyetinin tadına varabileceksiniz. Rahatlığı ve uygun ücreti bir arada bulabilecek ve bu hizmetimizden istediğiniz her an yararlanabileceksiniz.

Uzman takımımızın bulunduğu uzman sürücülerimizle de bu takımımıza kattığımız tecrübe ile her şey siz müşterilerimize daha güzel hizmet verebilmek adına. Düğünlerde, toplu taşıma işlerinde veya tek kişi korsan taksi işlerinde her türlü sizler için imkânlar yaratıyoruz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart