Esenyurt Korsan Taksi Fiyatları

KALKIŞVARIŞFİYAT
ESENYURTAKSARAY120
ESENYURTATATÜRK HAVALİMANI90
ESENYURTAVCILAR50
ESENYURTBAHÇEŞEHİR50
ESENYURTBAKIRKÖY90
ESENYURTİKİTELLİ95
ESENYURTİSTANBUL HAVALİMANI200
ESENYURTKADIKÖY200
ESENYURTMECİDİYEKÖY140
ESENYURTMİMAROBA80
ESENYURTOTOGAR120
ESENYURTSABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI350

Korsan Taksi Hizmet Bölgelerimiz

Esenyurt Ucuz Korsan Taksi Fiyatları

Esenyurt Ekonomik Korsan Taksi Fiyatları

Korsan taksi fiyatları ve Esenyurt korsan taksi fiyatları anlayışı ile İstanbul’un yoğun bölgelerinden biri Esenyurt’ a rahatlık getiriyoruz. Bilgili kadromuzun yanında ekibimizde barındırdığımız şoförler sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermek için hali hazırda beklemede. Müşteri memnuniyeti odaklı işlerimiz sayesinde sizlere ister ekonomik vasıta ister VIP vasıta hizmeti sunuyor bunlardan da en iyi şekilde randıman almanızı istiyor ve bu isteğinizi de yerine getiriyoruz. Vasıta  çağırma hattı ile kolayca uygun araç bulabilir Mimaroba’ dan tutun Kadıköy’ e, Aksaray’ a,Bahçeşehir’ e ve daha birçok İstanbul’un ilçe ve bölgelerine müşteri odaklı fiyatlarımız ile yolculuk garantisi veriyoruz.

Fiyat tarifelerimizin belirli ücretler olması ile de kafanızda herhangi soru işareti bırakmadan gönül rahatlığıyla bir yolculuk yapabilmeniz için çaba gösteriyoruz. Korsan vasıta  ücretlerin en aşağıda tutarak sizlere ucuz vasıtanın yanında beğenilen, konforlu, rahat ve güvenlikli bir ulaşım hizmeti sunuyoruz. Şirketimizde bulundurduğumuz eğitimli kişilere de yer vererek sizlerin kıvancınızı en üst noktaya çıkarmaya çalışıyoruz.

İşimizi Avrupa standartlarında en iyi şekilde vermekle kalmıyor, aynı zamanda uygun taksinin tadını çıkarmanızı istiyoruz. Sizde hemen vasıta çağırma hattı ile bizleri arayarak İstanbul Esenyurt’ tan istediğiniz diğer yerlere belirli tarifeler ile en uygun fiyatlarla ulaşabileceksiniz. Hava alanlarından alışveriş merkezlerine ve bunlar gibi diğer noktalara güvenli bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. 20TL’den başlayan ucuz korsan araba  fiyatlarını 7 gün 24 saat kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca korsan taksi hizmetimizi de müşteri odaklı kılarak her geçen gün daha iyi bir hizmet de verebilmek adına daha çok çalışıyor, sizlerin memnuniyetini kazanıyoruz.

Güler yüzlü, saygılı ve işinin ehli kadromuz sizlere hizmet vermek için hazır. Emniyetli ve rahat bir yolculuğa sizde kosran taksi ile hemen başlayabilirsiniz. Konforla birlikte ücreti en iyi şekilde veren firmamız sizleri memnun etmek için çabalıyor. Esenyurt korsan taksi olarak verdiğimiz bu hizmeti en iyi şekilde yerine getirerek verdiğiniz paranın hakkını alıyorsunuz. Hem de müşteri odaklı fiyatlarımızla da hizmetimizden memnun kalıyorsunuz. Rahat, konforlu, modern ve VIP taksilerimizle beraber uzman kadromuzu sizlere sunuyoruz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart