İstanbul Havalimanı Korsan Taksi Fiyatları

KALKIŞVARIŞFİYAT
İSTANBUL HAVALİMANIYAKUPLU215
İSTANBUL HAVALİMANIMİMAROBA240
İSTANBUL HAVALİMANIKUMBURGAZ275
İSTANBUL HAVALİMANIÇATALCA300
İSTANBUL HAVALİMANIBEYLİKDÜZÜ200
İSTANBUL HAVALİMANIESENYURT200
İSTANBUL HAVALİMANIBÜYÜKÇEKMECE215
İSTANBUL HAVALİMANIKIRAÇ200
İSTANBUL HAVALİMANIALKENT2000200
İSTANBUL HAVALİMANIGÜRPINAR215
İSTANBUL HAVALİMANIBAHÇEŞEHİR200
İSTANBUL HAVALİMANISİLİVRİ340

Korsan Taksi Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Havalimanı Ucuz Korsan Taksi Fiyatları

İstanbul HavalimanıEkonomik Korsan Taksi Fiyatları

Firmamız İstanbul’un birçok noktasında hizmet vermekte olduğu gibi İstanbul Havalimanı bölgesinde de korsan taksi hizmeti vermektedir. Bölge trafiğinin ve ulaşım imkânlarının darlığına çözüm olarak müşterilerine yardımcı olmaktadır. Metrobüs ve benzeri toplu taşımanın yaygın olmadığı bu bölgede müşterilerimiz ekonomik açıdan seyehat ihtiyaçlarını firmamız sayesinde karşılamaktadırlar.

3. Hava Alanı korsan taksi fiyatları ekonomik olduğu için herkese uygun olarak müşterilerine seyahat imkânı sağlamaktadır. Günün her anında akan trafiğe sahip olan İstanbul’da 3. havaalanı taksi servisi yılın 365 günü 7 gün 24 saat kaliteden ödün vermeden hizmete devam ediyor.

İstanbul Havalimanı bölgesinde güvenilir seyehat hizmeti veren Alo Korsan Taksi, yakın veya uzak mesafe ayırt etmeksizin müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yeni model araçlara sahip olan araç filomuzda araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Geniş bagaj hacmine sahip, klimalı ve konforlu oturma aksesuarlarına sahip araçlarımız konusunda uzman, tecrübeli şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır. İstanbul Havalimanı bölgesinden kalkan araçlarımız , bu bölgede görev yapan titiz ve kibar araç sürücülerimiz ile güvenli bir seyahat için doğru seçimi yaptığınızdan emin olabilirsiniz. İstanbul Havalimanı taksi fiyatları ekonomik olduğu için diğer semtlerdeki Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt ve Avcılar’daki birçok alışveriş merkezine, tatil beldesine gitmek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Haftanın her bir günü, arzu ettiğiniz saatte bizleri telefonla arayarak İstanbul’un birçok noktasına ucuz ve güvenilir taksi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

3. Hava Alanı Korsan Taksi Fiyatları

İstanbul’un her noktasına uygun fiyatlarla hizmet vermekten gurur duyuyor, siz müşterilerimizi memnun etmekten mutluluk duyuyoruz. Fiyatlarımız firmamız tarafından belirlenip liste halinde sunulmaktadır. Bir noktadan hangi semte gideceğini seçen müşterimiz, listeden ulaşım fiyatı hakkında bilgi alıp buna göre seyahat etmektedir.

İçinde bir tereddüt kalmadan ulaşım hizmeti alan müşterimiz en kısa mesafeden, hızlı ve güvenilir bir şekilde varmak istediği yerleşim merkezine ulaşmaktadır. Firmamızı telefon numaralarımızdan arayıp VIP kalitesinde ekonomik araç seçeneklerimizden faydalanabilir, güvenli ve hızlı bir taksi yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti kalitemizden ödün vermeden hizmetlerimizi size sunmaya gayret ediyoruz.

İletişim numaralarımızdan bizleri aradığınız takdirde en yakın taksimizi size yönlendiriyor ve ulaşım ihtiyacınızı çözüyoruz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart